Interaktívna mapa

Čakáte bábätko a radi by ste prvý kontakt kožou na kožu podporili už pri narodení? Hľadáte zariadenie, v ktorom sa rola pestovania vzťahovej väzby matky a otca upevňuje už pri zrode nového života? Pripravujete sa zároveň na tento krásny okamih a zároveň stojíte pred výberom pomôcky na nosenie detí?

Alebo sa deti už stali súčasťou Vášho života a radi by ste ich nosili v pomôckach na nosenie? Neviete sa rozhodnúť, aký nosič by pre Vaše dieťa a pre Vás vyhovoval? Radi by ste si vyskúšali pomôcku na nosenie detí v praxi predtým, ako si ju zaobstaráte alebo by ste si ju najradšej požičali na prechodný čas, kým sa finálne rozhodnete? Plánujete výlet, dovolenku a pri tejto príležitosti potrebujete byť viac mobilný/-á aj vďaka pomôcke na nosenie detí? Prinášame Vám interaktívnu mapu s rôznymi prehľadmi, ktoré Vám pomôžu pri odpovediach na tieto otázky.

 


Interaktívna mapa poskytuje:


  • prehľad nemocničných zariadení na Slovensku, ktoré podporujú prvotný kontakt kože na kožu po narodení dieťaťa, pričom sme sa opierali o informácie z projektu Sprievodca pôrodnicami portálu rodinka.sk, ktorý je k dispozícii tu
  • prehľad predajní na slovenskom trhu so sortimentom pomôcok na nosenie detí rozdelených do dvoch kategórií: internetové obchody a internetové obchody s kamennými predajňami. Zámerne sme neuviedli podrobnejšie informácie k jednotlivým predajniam, pretože tieto sa časom môžu meniť. Aktuálne informácie sú zväčša k dispozícii na internetovej adrese daného obchodu. Niektoré obchody majú uvedený osobný predaj v mieste sídla alebo v mieste skladových zásob, či zabezpečujú rozvoz v rámci danej lokality, hoci nedisponujú kamennou predajňou. Odporúčame preštudovať informácie uvedené na stránke obchodu a v prípade ich neuvedenia kontaktovať priamo predajcu. Je možné, že Vám predajcovia budú vedieť vyjsť v ústrety aj vzhľadom na Vaše ďalšie požiadavky (napr. objednanie iného produktu, iný spôsob úhrady, iné miesto, spôsob dodania produktu a pod.)


 

 

TIP: Na mapu sa dostanete kliknutím na vyššie uvedený obrázok, v podponuke Mapa alebo kliknutím na odkaz tu.


TIP: Prehľad obchodov nemusí byť konečný a možno sa stretnete aj s ďalšími predajcami, ktorí na mape nie sú uvedení. Vzhľadom na neustále sa rozširujúci trh s pomôckami na nosenie detí, je pravdepodobné, že obchodov s týmto sortimentom bude neustále pribúdať. Môžete nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára tu, ak by ste chceli pridať ďalší obchod to tohto zoznamu.

Copyright © 2012 -2015  Onoseni.sk. Všetky práva vyhradené. Tento portál nenahrádza lekárske stanoviská, v prípade ťažkostí sa obráťte na lekársku starostlivosť.

nosenie detí, nosení detí, fyziologické, ergonomické, nosič, nosiče detí, nosítko, ergonomický nosič, baby šatka, šatka, baby šatky, šátek, šátky, elastická šatka, vak, baby vak, šatkovak, ring sling, sling, mei tai, klokanka, turistický nosič, zásady nosenia detí, správne nosenie, polohy nosenia, úväzy, úvazy, video, návody, návod, viazanie, návody na vázání, vazani satku, diskusie, fórum, rady, poradňa, poradne, kurzy nosenia, deti, dieťa, dieta, dieťatko, detské, bábätko, babatko, babetko, babatka, bábätka, baby, bábo, Hoppediz, Amazonas, Storchenwiege, Didymos, Girasol, Sanami, Nati, Moby, Mam, Manduca, Ergo, Patapum, Bondolino, Liliputi, Kibi, mamičky, mamicka, mama, žena, matka, otec, tato, rodinka, rodina, tehotná, tehotenstvo, materstvo, dojčenie, polohy dojčenia, polohy pri kojení, kojenie, nosíme deti, nosme deti, nosme sa, nosíme sa, nosenie na rukách, nosiť na rukách, adopcia, pestúnska starostlivosť, náhradná starostlivosť, adoptované deti, handicap, zdravotné postihnutie, handicapované deti, inak obdarované, telesné, mentálne, viacnásobné, zrakové, sluchové, chronické, postihnutie, poruchy, vady, klokankovanie, kangaroo care, kangaroo mother care, skin to skin, koža na kožu, klokania metóda, kenguria starostlivosť, K-starostlivosť, predčasne narodené, prematúrny, prematúrne, novorodenec, inkubátor