Vizitka

Chceli by ste posunúť známym, okoliu informácie o nosení detí či už v elektronickej alebo tlačenej podobe ? Plánujete kúpu pomôcky na nosenie detí druhej osobe, do daru a radi by ste pribalili k tomuto darčeku aj odkaz na relevantné informácie o nosení detí? Alebo sa pohybujete v istom kruhu osôb, ktorých by poznatky uvedené na našom portáli mohli zaujímať?

Pripravili sme pre Vás vizitku, ktorú môžete preposielať elektronicky ako prílohu . Alebo si ju môžete voľne stiahnuť, vytlačiť, posunúť ďalšej osobe, predať v rámci kurzov nosenia detí, umiestniť na informačný panel v rôznych zariadeniach podporujúcich deti a rodinu (materské centrá, oddychové centrá, centrá voľného času, interiérové ihriská a kaviarne, asociácie a združenia venujúce sa špecifickým skupinám detí a pod.).


www.onoseni.sk

Copyright © 2012 -2015  Onoseni.sk. Všetky práva vyhradené. Tento portál nenahrádza lekárske stanoviská, v prípade ťažkostí sa obráťte na lekársku starostlivosť.

nosenie detí, nosení detí, fyziologické, ergonomické, nosič, nosiče detí, nosítko, ergonomický nosič, baby šatka, šatka, baby šatky, šátek, šátky, elastická šatka, vak, baby vak, šatkovak, ring sling, sling, mei tai, klokanka, turistický nosič, zásady nosenia detí, správne nosenie, polohy nosenia, úväzy, úvazy, video, návody, návod, viazanie, návody na vázání, vazani satku, diskusie, fórum, rady, poradňa, poradne, kurzy nosenia, deti, dieťa, dieta, dieťatko, detské, bábätko, babatko, babetko, babatka, bábätka, baby, bábo, Hoppediz, Amazonas, Storchenwiege, Didymos, Girasol, Sanami, Nati, Moby, Mam, Manduca, Ergo, Patapum, Bondolino, Liliputi, Kibi, mamičky, mamicka, mama, žena, matka, otec, tato, rodinka, rodina, tehotná, tehotenstvo, materstvo, dojčenie, polohy dojčenia, polohy pri kojení, kojenie, nosíme deti, nosme deti, nosme sa, nosíme sa, nosenie na rukách, nosiť na rukách, adopcia, pestúnska starostlivosť, náhradná starostlivosť, adoptované deti, handicap, zdravotné postihnutie, handicapované deti, inak obdarované, telesné, mentálne, viacnásobné, zrakové, sluchové, chronické, postihnutie, poruchy, vady, klokankovanie, kangaroo care, kangaroo mother care, skin to skin, koža na kožu, klokania metóda, kenguria starostlivosť, K-starostlivosť, predčasne narodené, prematúrny, prematúrne, novorodenec, inkubátor