Mapa
GMapFP - gmapfp.org

 


Zoznam internetových obchodov, kamenných predajní a nemocničných zariadení poskytujúcich kontakt kože na kožu po narodení:


http://maps.gstatic.com/intl/fr_ALL/mapfiles/ms/micons/pink-dot.png

 

 

 

http://maps.gstatic.com/intl/fr_ALL/mapfiles/ms/micons/purple-dot.png

 

 

 

 

 


http://maps.gstatic.com/intl/fr_ALL/mapfiles/ms/micons/yellow-dot.png

Zdroj tu

 

 

 

Legenda:

 

http://maps.gstatic.com/intl/fr_ALL/mapfiles/ms/micons/yellow-dot.pngNEMOCNIČNÉ ZARIADENIA PODPORUJÚCE KONTAKT KOŽA NA KOŽU PRI NARODENÍ


http://maps.gstatic.com/intl/fr_ALL/mapfiles/ms/micons/pink-dot.pngINTERNETOVÝ OBCHOD


http://maps.gstatic.com/intl/fr_ALL/mapfiles/ms/micons/purple-dot.pngINTERNETOVÝ OBCHOD, KAMENNÁ PREDAJŇA


 

 

 

 

 

 

TIP: Pod jedným miestom (napr. Trenčín) sa môže nachádzať viac značiek, preto si priblížte mapu (mapa sa dá priblížiť až na úroveň ulice) a odhalí sa viac značiek na mape. Značky sú situované podľa adresy sídla spoločnosti, ktorá sa nemusí zhodovať s adresou kamennej predajne, ďalšie informácie získate na internetovej adrese daného obchodu alebo priamym kontaktovaním predajcu.

 

 

Prosba: Snažili sme sa vyberať obchody s produktmi na nosenie detí, ktoré spĺňajú požiadavku ergonómie nosenia detí (viac info tu) a podporujú fyziologické nosenie detí (viac info tu). Je však možné, že v ponuke niektorých obchodov sa stretnete aj s pomôckami na nosenie detí, ktoré dané podmienky nespĺňajú. Preto prosím starostlivo vyberajte pomôcku na nosenie detí, tak aby bola pohodlná pre Vaše dieťa, ale aj pre Vás samotných a aby bola v súlade so zásadami nosenia detí, viac info tu. Ak potrebujete poradiť s výberom pomôcky na nosenie detí, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára tu.

Copyright © 2012 -2015  Onoseni.sk. Všetky práva vyhradené. Tento portál nenahrádza lekárske stanoviská, v prípade ťažkostí sa obráťte na lekársku starostlivosť.

nosenie detí, nosení detí, fyziologické, ergonomické, nosič, nosiče detí, nosítko, ergonomický nosič, baby šatka, šatka, baby šatky, šátek, šátky, elastická šatka, vak, baby vak, šatkovak, ring sling, sling, mei tai, klokanka, turistický nosič, zásady nosenia detí, správne nosenie, polohy nosenia, úväzy, úvazy, video, návody, návod, viazanie, návody na vázání, vazani satku, diskusie, fórum, rady, poradňa, poradne, kurzy nosenia, deti, dieťa, dieta, dieťatko, detské, bábätko, babatko, babetko, babatka, bábätka, baby, bábo, Hoppediz, Amazonas, Storchenwiege, Didymos, Girasol, Sanami, Nati, Moby, Mam, Manduca, Ergo, Patapum, Bondolino, Liliputi, Kibi, mamičky, mamicka, mama, žena, matka, otec, tato, rodinka, rodina, tehotná, tehotenstvo, materstvo, dojčenie, polohy dojčenia, polohy pri kojení, kojenie, nosíme deti, nosme deti, nosme sa, nosíme sa, nosenie na rukách, nosiť na rukách, adopcia, pestúnska starostlivosť, náhradná starostlivosť, adoptované deti, handicap, zdravotné postihnutie, handicapované deti, inak obdarované, telesné, mentálne, viacnásobné, zrakové, sluchové, chronické, postihnutie, poruchy, vady, klokankovanie, kangaroo care, kangaroo mother care, skin to skin, koža na kožu, klokania metóda, kenguria starostlivosť, K-starostlivosť, predčasne narodené, prematúrny, prematúrne, novorodenec, inkubátor